Hlášení městského rozhlasu dne 12.09.2018

V sobotu 15. září 2018 se koná tradiční Svatováclavský jarmark na vambereckém náměstí. Od 09:00 hodin bude hrát Vamberecká dechovka a dále bude následovat Albertíkova báječná show, kapela Intro, Stará vesta, František Nedvěd a Marná snaha. Čekat na vás bude občerstvení, atrakce a stánkový prodej.

Údržba silnic Rychnov nad Kněžnou upozorňuje, že ve dnech 17. – 20.09.2018 bude v ulici Vilímkova ve směru od mostu do náměstí probíhat pokládka nového krytu vozovky. Z důvodu zákazu vjezdu do přilehlých ulic a k nemovitostem ležícím u jmenované komunikace, žádáme občany, aby parkovali vozidla mimo tyto ulice, neboť nebude žádnému vozidlu umožněn vjezd ani výjezd. Děkujeme za pochopení.

Vážení spoluobčané, z důvodu nezodpovědného počínání některého z nás, došlo k úhynu koní v Oboře Doudleby nad Orlicí, a to tím, že byli přes plot nakrmeni čerstvým pečivem. Důrazně Vás žádáme a prosíme, v žádném případě nekrmte zvířata, aby nedocházelo k jejich úhynu. Děkujeme za pochopení, společnost AGRiNAT Doudleby nad Orlicí.