Hlášení městského rozhlasu dne 11.04.2018

Přijďte s námi oslavit 5 let Spolku přátel historie Vamberka, připomenout si naše akce a dozvědět se, co chystáme do dalších let. Srdečně jste zváni v pátek 13. dubna 2018 od 17:00 hodin do Městského klubu Sokolovna – malý sál.

Sbor dobrovolných hasičů Vamberk pořádá tradiční sběr železného šrotu, který bude probíhat v sobotu 14. dubna 2018 od 8:00 hodin. Nechávejte si prosím železný šrot na svém pozemku za plotem. Pokud je to možné na viditelném místě tak, aby ho bylo možné spatřit. Velké a těžké kusy odnosíme za vás.

Katastrální úřad pro Královéhradecký kraj oznamuje, že zaměstnanci katastrálního pracoviště Rychnov nad Kněžnou zahájí v příštím týdnu, terénní pochůzky v katastrálním území Merklovice v souvislosti s revizí katastru nemovitostí. Ukončení pochůzek je plánováno do konce května. Zaměstnanci katastrálního úřadu projednají zjištěné nesoulady s vlastníky, které zastihnou doma, ostatním vhodí do schránky leták s uvedením možnosti projednání nesouladů a termínu, do kdy je potřeba nesoulady projednat a následně odstranit.